O nas/Kontakt

Jest nas piątka, chłopaki + ja, Matka.

Sztuka pierwszaJoachim, czule nazywany Chimciem, Chimuraszczym, Chimusiem, Don Chimurem. Dziecko z promocji, motywacja tego bloga, który pojawiając się na świecie wywrócił go do góry nogami.

Sztuka drugaPan Tata, zwany potocznie Kulą. Niemąż, miłość życia, przyjaciel. Sprawca tego zamieszania dzieciowego, mistrz kanapkowy, cierpliwy kompan w wędrówkach po najgorszych zakamarkach umysłu.

Sztuka trzeciaFender, zwany Koten Banditen, Szara Pretensja, Szuszwol. Potykacz pod nogami, szczególnie gdy niesiesz cenną domową porcelanę. Kot dający zrobić ze sobą wszystko. No, prawie wszystko.

Sztuka czwartaMarshall. Po prostu Marshall. Nasza krówkowa neurotyczna wersja kota, cichy łobuz nocny, wdzięczny za swój koci raj. Miłości ma w sobie tyle, że nadrabia za Fendera.

I wreszcie Matka, nerwus pospolitus, ogarniacz całościowy. Nieżona, pracoholiczka, lubiąca internety.

Na co dzień staram się wnosić pragmatyczny artyzm do firm z którymi współpracuje. Czasami mam coś na ten temat do powiedzenia dlatego mogłeś mnie widzieć TU lub na przykład TU.


O czym jest ten blog?

O celebracji życia we wszystkich jego odmianach. Piszę o rozterkach kobiety-człowieka, kobiety-matki, kobiety-nieżony, kobiety-przyjaciółki, kobiety-pracownika. Te rozmyślania znajdziesz w sekcji PSYCH@.

…i oczywiście – JO!ACHIM. Inspiracja i motywacja. Macierzyństwo prywatnie.


Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz: agnieszka@smokowisko.pl

…lub skorzystaj z formularza poniżej 🙂

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *